Karlıktepe Mah. Ayabakan Sk. No:5-7B Kartal / İstanbul
+90 216 488 50 00
+90 216 488 18 28

Hakkımızda

ASM Tıbbi Cihazlar sektörde yaklaşık 30 yıllık geçmişi olan tıbbi cihaz teknisyenliği ile yola başlayıp 2012 yıllında kurulan bir aile şirketidir. Daha önce medikal sektörde resmi ve özel kurumlarda, satış-pazarlama ve teknik servis birimlerinde uzun yıllar hizmet veren aile fertlerinin bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

ASM Tıbbi Cihazlar bünyesinde tecrübeli ve bilgi birikimine sahip, alanında uzman elektrik-elektronik mühendisi, biyomedikal teknikeri, tıbbi cihaz teknisyeni ve uzman satış-pazarlama görevlileri bulunmaktadır.

Devlet destekli Ar-Ge projeleri yürüten,  projesi tamamlanan cihazların imalatını planlayan, ülkemizin ihtiyacı olan ürünlerin ithalatını gerçekleştiren, yenilikçi ve alanında hızla ilerleyen şirketler arasında yer almaktadır.

Ürünün satış sonrası teknik servis ihtiyacı aşamasında ASM Tıbbi Cihazlar, yedek parça temini veya imalatı gereken durumlarda çözüm üretip servis hizmeti vermektedir.

rsz_1asm_logo-01

MİSYONUMUZ

1
İstikrarlı ve dengeli bir şekilde büyümek, memnuniyeti ve sağlık sektöründeki ihtiyaçların karşılanmasında çevreye ve topluma değer katmak…
2
ASM ilkelerine bağlı, hemfikir, verdiği sözü şartlar ne olursa olsun yerine getiren, sosyal sorumluluk bilincine sahip, sektöründeki müşteri ve iş ortaklarımız için katma değer sağlamaktadır.
3
Teknolojiyi kullanabilen, araştırmacı , yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen yenilikçi ve girişimci olarak ASM sektöre katkı sağlamaktadır.

REFERANSLARIMIZ